Modeláž nehtů

Doporučuji v případě nekvalitních nehtů, na kterých nedrží lak ani gellak a nedaří se kvalita vylepšit intenzivní regenerační kůrou.

Modeláž vám zajistí krásné nehty za každých okolností bez potřeby domácí péče po dobu 3-5 týdnů ( podle rychlosti růstu nehtů - u každé klientky je individuální).

Vaše vymodelované nehty mohou vypadat naprosto nenápadně a přirozeně, pokud si budete přát.

Některé klientky mají však v oblibě nápadněji ošetřené nehty, v současné době je trend krátkých červených nehtů v různých odstínech.

Stálicí už po mnoho let je tzv. francouská manikúra, i když dnes už ženy netrvají na přesně vymodelovaném půlměsíčku s ostře ohraničenou linkou.

Francouská manikúra se dělá méně nápadná, na kratších nehtech než v minulosti, bílý okraj nehtu je spíše mléčný než křídově bílý a může plynule prolínat do růžového lůžka.

Zdobení nehtů

na co si vzpomenete :). Módní trend se opět vrací k výrazně zdobeným nehtům. Letos se na všem budou nosit květiny. Můžeme je na nehty namalovat, natisknout, vyskládat z kamínků, konkrétní i abstraktní vzory. Zdobíme všechny nehty nebo jen jeden, podle typu klientky i jejího momentálního přání a nálady.

Prodlužování nehtů

nalepením typů nebo pomocí šablony - provádí se stále méně často, protože módní nehty jsou krátké nehty.

Neobejdeme se však bez prodlužování v případě ulomeného nehtu, abychom zachovali stejný vzhled všech nehtů.

Doba ošetření

Jednobarevná modeláž : cca 60 min. cena 500,-

Francouská modeláž : cca 90 min. cena 600,-