Rekondiční masáž

ÚČINKY:

Zmírňuje svalovou disbalanci, zbavuje únavy a napětí, navrací kondici a vede k nalezení fyzické a psychické rovnováhy, regeneruje a utužuje zdraví.

MASÁŽNÍ TECHNIKY:

Švédská klasická masáž, Sportovní masáž, Těhotenská masáž, Seniorská masáž, Dětská masáž, Hloubková masáž


 Zdravotně - regenerační masáž

ÚČINKY:

Napomáhá odstranit blokády pohybového aparátu, šetrně obnovuje přirozenou hybnost a obranné tělesné mechanismy, regeneruje a utužuje zdraví.

MASÁŽNÍ TECHNIKY:

Breussova masáž, Měkké techniky, Míčkování, Moxování, Baňkování, Gua - Sha, Dornova metoda, Jemné mobilizace, Reflexní zónová masáž


Harmonizační a revitalizační masáž

ÚČINKY:

Oživuje všechny tělesné činnosti, působí proti stresu, posiluje vitalitu a obnovuje tok vitální životní energie v těle. Harmonizuje a omlazuje organismus, podporuje zdravé sebevědomí a dává pocit vlastní důležitosti.

MASÁŽNÍ TECHNIKY:

Španělská čakrová masáž, Masáž drahými kameny, Esenciální energetická masáž, Antistresová meridiánová masáž, Ájurvédská marma masáž


Relaxační masáž

ÚČINKY:

Přináší osvěžení a relaxaci, projasňuje uvažování a navozuje vnitřní klid, radost, pohodu a stabilitu.

MASÁŽNÍ TECHNIKY:

Aroma masáž, Havajská masáž Lomi - Lomi, Masáž horkými lávovými kameny


Speciální kombinované ošetření

ÚČINKY:

Efektivní a účinná variace konkrétních masážních technik s přesně daným postupem, vhodná pro danou indikaci a individuálně přizpůsobená specifickým požadavkům klienta.


Intuitivní ošetření

ÚČINKY:

Volné spojení osvědčených a účinných masážních technik a jejich jednotlivých hmatů, citlivě zvolených a účelně přizpůsobených svým rozsahem k daným zdravotním problémům a momentálnímu stavu a potřebám klienta.


Více o jednotlivých terapiích zde  www.malovcova.cz