Monika Kotlandová - zdravotní sestra, masérka, odborný terapeut           605 936 945

 

Regresní terapie

Terapie, která probíhá v hladině alfa (stav těsně po probuzení nebo těsně před usnutím). Celou dobu je klient plně při vědomí. Touto terapii se můžete zbavit spousty problémů i potíží ve svém životě, především psychických a psychosomatických. Například problémy ve vztazích, fobie a strachy, různé závislosti, traumata z dětství a prenatálu, atd. Pracuje se s podvědomím člověka - je zde uloženo vše, co kdy prožil, zažil, cítil atd. - ale teď si ty prožitky nepamatuje - v regresi si je vybaví - pokud jsou důležité pro vyřešení jeho problému (podvědomí ukáže přesně to, co je schopen snést a unést a na co je připravený).

 

 

Neuro - vývojová stimulace

Neuro - vývojovou stimulací se snažíme vyřešit příčinu mnoha problémů učení a chování. Přetrvávající primární reflexy mohou způsobit např. problémy s psaním, čtením, symptomy ADHD a ADD, dyslexii, dyspraxii, neurózy...NVS se používá u dětí od 4 let, ale je účinná i u dospělých. Je založená na jednoduchých cvicích, které často napodobují pohyb vyvolaný primárními reflexy, a tím dáváme mozku druhou šanci, aby se naučil správně kontrolovat fungování těla. Předepsané cvičení provádíte s dítětem každý den doma, délka cvičení je cca 10 min. Cvičí se 30 týdnů, někdy i déle.

 

 

SRT - spiritual response therapy

Je to metoda, která pomocí Vyššího Já, kyvadla a tabulek hledá a pročišťuje energetické bloky a programy, které mu brání v jednotlivých oblastech života. Konzultace je pro klienta nenáročná a pohodlná. Vyžaduje se od něho jen vědomá snaha řešit vlastní problémy. Při čištění negativních energií mnozí klienti vnímají různé pocity, například teplo na hrudi, mrazení na zádech ... Tyto projevy však trvají velmi krátce a jsou jen důsledkem zablokovaných energií a emocí, které klient v sobě držel a při čištění dostaly možnost se uvolnit. Během konzultace si klient často uvědomí, proč vznikly mnohé z jeho problémů. 

Co je možné řešit

Traumatické zážitky i z hluboké minulosti, stresové situace, potíže s učením nebo sostředěním, únavu, vyčerpání, pocit opuštěnosti, nejistotu, strach, úzkosti, závislosti, fobie, deprese, vztahy ve všech oblastech.

 

 

REIKI

Je léčebná vesmírná energie, která je předávána rukama zasvěceného do těla druhého, jenž je ošetřován. Působí jako celistvá síla na tělesné, duševní a mentální úrovni a působí na všech úrovních harmonizačně a léčebně. Aktivuje samoléčebný mechanismus člověka a zlepšuje též mimosmyslové vnímání.

 

 

SHAMBALLA 1024

Je vysokovibrační linie reiki, patří mezi nejsilnější energie. Umožňuje multidimenzionální léčení, což znaméná léčení na všech úrovních, její použití je rychlejší a silnější než reiki.

 

 

Na našem pracovišti tyto terapie provádí speciálně vyškolená zdravotní sestra.

 

 

Místnost pro Neuro - vývojovou stimulaci a Regresní terapii